z/a>

Sihir Bakanlığı, HPTR’nin (2011) bir kolu olarak 2012 yılının temmuz ayında üç eski dost tarafından gayri resmi olarak kurulmuştur. Amacımız, Harry Potter başta olmak üzere bir çok fantastik eseleri okuyuculara sevdirmek, onlarla ilgili bilgiler vermek.

logopng

Sihir Bakanlığı’nda Harry Potter hakkında temel bilgiler, çok duyulmamış açıklamalar, eğleneceğiniz bölümler, fotoğraflar, oyuncular ve Harry Potter ile ilgili en güncel “uluslararası” ve yerel haberlere ulaşabilirsiniz. Ekibimizce hazırlanmış ve Türkiye’nin ilk profesyonel elektronik tabanlı Harry Potter dergisi HPTR Dergi‘yi okuyabilir, yazarlarımız tarafından yazılmış inceleme yazılarını okuyarak büyülü dünya hakkında birçok yeni bilgi edinebilir, eğlenceli bilgi yarışmalarıyla ve testleriyle kendinizi sınayabilirsiniz. Ayrıca Harry Potter’a emek veren kişilerle (Harry Potter serisinin çevirmeni Sevin Okyay, Kutlukhan Kutlu) yaptığımız söyleşileri okuyabilir, onların büyülü dünya hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Sihir Bakanlığı sadece bunlarla da yetinmiyor bilinen tüm fantastik dünyayı önünüze seriyor. Forumumuzda diğer fantastik filmler ve kitaplarla ilgili eleştiriler, ilginç ve güncel bilgiler, yarışmalar sizleri bekliyor.

Harry Potter serisinin müptelası mısınız; fantastik dünyaya mı katılmak istiyorsunuz? O halde Sihir Bakanlığı emrinize âmâde!

Ekibimiz:


Kurucular:

Berkem YANIKCAN
Erkan BAHADIR
Hasan Oğuzhan SAYBİR


Portal İçerik Editörleri:

Batuhan KOÇ
(…)


Facebook Sayfası Editörleri:
Hasan Hüseyin SÖNMEZ
Aykut EKE
Batuhan KOÇ

Sihir Bakanlığı (HPTR Dergi) - 2016 - Her Hakkı Saklıdır! All Rights Reserved!
HPTR Dergi (2011-2016 – Her hakkı saklıdır)